Erkkilänkatu 11 A 2, 33100 Tampere

tamtate@tamtate.com

www.tamtate.com

Y-tunnus 1764268-3

Tammelan Talotekniikka Oy

Verkkolaskuosoite: 003717642683

Operaattori: Pagero

Välittäjän tunnus: 003723609900

Sähköiset laskut

Tammelan Talotekniikka Oy

OVT 003717642683

PL 908

02066 DOCUSCAN

Paperiset laskut

admicom@xbs-salo.com

Laskut sähköpostilla
Picture of Kati Pulkkanen
Toimitusjohtaja

Kati Pulkkanen

050-3880 167
kati.pulkkanen@tamtate.com

Picture of Juha Yrjölä
LVI

Juha Yrjölä

050-3880 161
juha.yrjola@tamtate.com

Picture of Aarne Forsell
LVI

Aarne Forsell

050-3880 164
aarne.forsell@tamtate.com

Picture of Juha Saarinen
LVI

Juha Saarinen

050-3880 179
juha.saarinen@tamtate.com

Picture of Seppo Parkkinen
Sähkö

Seppo Parkkinen

050-4684 540
seppo.parkkinen@tamtate.com

Picture of Mika Jylhäsalo
Sähkö

Mika Jylhäsalo

050-3131 135
mika.jylhasalo@tamtate.com

Picture of Timo Mäkinen
Sähkö

Timo Mäkinen

050-3880 163
timo.makinen@tamtate.com

Picture of Harri Rintamaa
LVI

Harri Rintamaa

050-5698 325
harri.rintamaa@tamtate.com

Picture of Kari Oinonen
LVI

Kari Oinonen

050-3880 172
kari.oinonen@tamtate.com

Picture of Mikko Jaakkonen
LVI

Mikko Jaakkonen

050-5746 680
mikko.jaakkonen@tamtate.com

Picture of Nina Ahonen
Talous

Nina Ahonen

040-7235 885
nina.ahonen@tamtate.com